kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. MedicoverNie oszukujmy się - nie każdy z nas jest fanem tradycyjnych zakupów. Z reguły nie lubimy tłumów i kolejek, a podejmowanie decyzji np. podczas kupowania prezentów jest dość dużym stresem.
 
 
fot.  Alexander Raths / feromony.plNajnowsze badania nad feromonami ludzkimi udowadniają nie tylko fakt istnienia tych związków, ale również ich istotny wpływ na organizm człowieka.
 
 
Wiemy już, kim jest tajemnicza dziewczyna Daniela Radcliffe'a. Aktor od dłuższegDaniel Radcliffe fot. Warner Bros. Poland czasu nie ukrywał, że ma dziewczynę, jednak nie chciał ujawnić jej tożsamości.
 
 
fot. Feromony.plLatem, kiedy nasz organizm wydziela więcej feromonów, liczba miłosnych przygód zdecydowanie wzrasta, a urlopy są momentem, w którym przypadkowy seks z nieznajomym zdarza się częściej...
 
 
Gwyneth Paltrow fot. Warner Bros Entertainment PolskaMałżeństwo Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina wcale nie jest tak bezproblemowe, jak mogłoby się wydawać. Aktorka, która poślubiła wokalistę Coldplay przed siedmioma laty, przyznała, że wspólne życie bywa trudne.
 
 
© Khorzhevska - Fotolia.comUżywanie prezerwatyw, profilaktyczne podawanie leków antyretrowirusowych po ryzykownym kontakcie seksualnym i testowanie w kierunku zakażenia HIV - te trzy zasady powinien znać każdy. Zwłaszcza teraz, gdy zaczynają się wakacje.
 
 
fot. Feromony.plNadchodzące lato to nie tylko okazja do odpoczynku i uzyskania pięknej opalenizny, ale też statystycznie większa szansa (i ryzyko) na przeżycie gorącego wakacyjnego romansu. Czy jesteśmy na to gotowi?
 
 
Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsBrad Pitt przyznał, że poważnie zastanawia się nad poślubieniem Angeliny Jolie. Do tej pory Pitt i Jolie nie brali pod uwagę legalizacji związku, jednak do zmiany nastawienia nakłoniły ich dzieci.
 
 
Ślub Księcia Williama i Kate Middleton zelektryzował cały świat. Przygotowywana od kilku miesięcy ceremonia stała się wydarzeniem o charakterze globalnym, transmitowały ją kilkadziesiąt stacji telewizyjnych ze wszystkich kontynentów, szacuje się, że uroczystość obejrzało około 2 miliardów ludzi.
 
 
Laptop na kolanach, słuchawki na uszach, komórka pod poduszką - życie XXI wieku wymusza na nas wysoką aktywność, dynamizm i szybkość działania. W takim świecie coraz mniej miejsca przeznaczamy na głębokie i emocjonalne relacje międzyludzkie. Wielu z nas ogarnia paraliżujący strach przed samotnością w tłumie. W dzisiejszym świecie człowiek odnalazł wirtualną przestrzeń, dającą mu poczucie bycia wśród innych współczesnych samotników - portale społecznościowe.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »