kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Adam Borkowski - Fotolia.comPoszukiwania partnera życiowego nie zawsze należą do łatwych. Zdarza się przecież, że od lat nie poznajemy nikogo interesującego, czy mamy przykre doświadczenia związane z poznawaniem nowych osób. Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl sprawdziło, jakie trudności napotykają single w poszukiwaniu miłości i z jakich powodów decydują się randkować w sieci.
 
 
© mast3r - Fotolia.comPierwszą randkę zwykle bardzo dokładnie planujemy. Towarzyszy temu zawsze niepewność - zarówno dotycząca miejsca spotkania, jak i tego, w co się na nie ubrać. Biuro matrymonialne MyDwoje.pl sprawiło, co na ten temat myślą internauci.
 
 
© Aleksandar Todorovic - Fotolia.comSuperman, zaangażowany ojciec czy sponsor? Jaka jest wiodąca rola współczesnego mężczyzny? Odpowiedzi na to pytanie poszukiwało internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl. Zobacz, jak tę kwestię widzą panie, a jak panowie.
 
 
© vgstudio - Fotolia.comZa kilka dni będziemy obchodzić Walentynki. Zwyczaj ich świętowania zyskuje aprobatę zdecydowanej większości dorosłych Polaków. Jedynie 13 procent nie interesuje się Walentynkami lub wolałoby skorzystać z imprezy, która neguje to święto – wynika z sondażu internetowego biura matrymonialnego MyDwoje.pl. Jak Polacy chcieliby spędzić Dzień Zakochanych?
 
 
fot. para_51823951_diego cervo - Fotolia.comKiedy jesteśmy zakochani, chcemy doświadczać tego euforycznego stanu jak najdłużej. Niestety zdarza się, że po pewnym czasie pojawia się zwątpienie i zastanawiamy się, co zmienić w związku, aby uczucie nie osłabło. Jak przełamać rutynę i podtrzymać atmosferę z początków znajomości.
 
 
©  Lev Dolgatsjov - Fotolia.comKażdy z nas zna chyba pary, które poznały się w sieci. Wielu decyduje się na wypełnienie profilu i zamieszczenie swoich zdjęć w serwisach matrymonialnych. I tu powstaje dylemat: kto powinien jako pierwszy zaproponować kontakt - mężczyzna czy kobieta? Czy kobiecie wypada wysłać wiadomość do mężczyzny? Okazuje się, że dwóch na trzech panów czeka na zaproszenie do kontaktu od płci przeciwnej - wynika z badania biura matrymonialnego MyDwoje.pl przeprowadzonego wśród osób poszukujących związku przez Internet.
 
 
fot. @ para całuje AZP Worldwide - Fotolia.comW Korei Walentynki obchodzi się nie tylko 14 lutego, a w Islandii trzeba być ostrożnym, aby czasem nie wybrać się na randkę z kimś, kto może się okazać z nami spokrewniony. Nie wszędzie na świecie funkcjonują te same zwyczaje ślubne oraz te, które dotyczą randkowania. Listę najbardziej zaskakujących zwyczajów związanych z łączeniem się w pary przedstawia eDarling.
 
 
fot. seksoholizmProblem uzależnienia od seksu dotyka w naszym kraju już około 2 mln osób, a co piąta z nich to kobieta. Kobiet uzależnionych od seksu z każdym rokiem jest coraz więcej. Jakie są przyczyny nimfomanii? Czy seksoholizm można leczyć?
 
 
fot. Infografika. MyDwoje.plWierność małżeńska – tę najbardziej cenimy sobie pośród wszystkich wartości w związku – wynika z analizy testów psychologicznych przeprowadzonych przez biuro matrymonialne MyDwoje.pl. Panowie najczęściej wymieniali takie wartości jak: honor, patriotyzm i miłość erotyczną, zaś panie życie, rodzinę oraz zdrowie.
 
 
fot. szybka randkaDo niedawna szybkie randki czyli speed dating kojarzyliśmy głównie z amerykańskich filmów. Ten zwyczaj przywędrował do nas właśnie zza oceanu i staje się coraz popularniejszych. Czy to właściwy sposób na poznanie miłości swojego życia? Czy w dobie Internetu i randek on-line takie spotkania mają sens?
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »