kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Adam Borkowski - Fotolia.comPoszukiwania partnera życiowego nie zawsze należą do łatwych. Zdarza się przecież, że od lat nie poznajemy nikogo interesującego, czy mamy przykre doświadczenia związane z poznawaniem nowych osób. Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl sprawdziło, jakie trudności napotykają single w poszukiwaniu miłości i z jakich powodów decydują się randkować w sieci.
 
 
© mast3r - Fotolia.comPierwszą randkę zwykle bardzo dokładnie planujemy. Towarzyszy temu zawsze niepewność - zarówno dotycząca miejsca spotkania, jak i tego, w co się na nie ubrać. Biuro matrymonialne MyDwoje.pl sprawiło, co na ten temat myślą internauci.
 
 
© Aleksandar Todorovic - Fotolia.comSuperman, zaangażowany ojciec czy sponsor? Jaka jest wiodąca rola współczesnego mężczyzny? Odpowiedzi na to pytanie poszukiwało internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl. Zobacz, jak tę kwestię widzą panie, a jak panowie.
 
 
© vgstudio - Fotolia.comZa kilka dni będziemy obchodzić Walentynki. Zwyczaj ich świętowania zyskuje aprobatę zdecydowanej większości dorosłych Polaków. Jedynie 13 procent nie interesuje się Walentynkami lub wolałoby skorzystać z imprezy, która neguje to święto – wynika z sondażu internetowego biura matrymonialnego MyDwoje.pl. Jak Polacy chcieliby spędzić Dzień Zakochanych?
 
 
fot. para_51823951_diego cervo - Fotolia.comKiedy jesteśmy zakochani, chcemy doświadczać tego euforycznego stanu jak najdłużej. Niestety zdarza się, że po pewnym czasie pojawia się zwątpienie i zastanawiamy się, co zmienić w związku, aby uczucie nie osłabło. Jak przełamać rutynę i podtrzymać atmosferę z początków znajomości.
 
 
©  Lev Dolgatsjov - Fotolia.comKażdy z nas zna chyba pary, które poznały się w sieci. Wielu decyduje się na wypełnienie profilu i zamieszczenie swoich zdjęć w serwisach matrymonialnych. I tu powstaje dylemat: kto powinien jako pierwszy zaproponować kontakt - mężczyzna czy kobieta? Czy kobiecie wypada wysłać wiadomość do mężczyzny? Okazuje się, że dwóch na trzech panów czeka na zaproszenie do kontaktu od płci przeciwnej - wynika z badania biura matrymonialnego MyDwoje.pl przeprowadzonego wśród osób poszukujących związku przez Internet.
 
 
fot. @ para całuje AZP Worldwide - Fotolia.comW Korei Walentynki obchodzi się nie tylko 14 lutego, a w Islandii trzeba być ostrożnym, aby czasem nie wybrać się na randkę z kimś, kto może się okazać z nami spokrewniony. Nie wszędzie na świecie funkcjonują te same zwyczaje ślubne oraz te, które dotyczą randkowania. Listę najbardziej zaskakujących zwyczajów związanych z łączeniem się w pary przedstawia eDarling.
 
 
fot. seksoholizmProblem uzależnienia od seksu dotyka w naszym kraju już około 2 mln osób, a co piąta z nich to kobieta. Kobiet uzależnionych od seksu z każdym rokiem jest coraz więcej. Jakie są przyczyny nimfomanii? Czy seksoholizm można leczyć?
 
 
fot. Infografika. MyDwoje.plWierność małżeńska – tę najbardziej cenimy sobie pośród wszystkich wartości w związku – wynika z analizy testów psychologicznych przeprowadzonych przez biuro matrymonialne MyDwoje.pl. Panowie najczęściej wymieniali takie wartości jak: honor, patriotyzm i miłość erotyczną, zaś panie życie, rodzinę oraz zdrowie.
 
 
fot. szybka randkaDo niedawna szybkie randki czyli speed dating kojarzyliśmy głównie z amerykańskich filmów. Ten zwyczaj przywędrował do nas właśnie zza oceanu i staje się coraz popularniejszych. Czy to właściwy sposób na poznanie miłości swojego życia? Czy w dobie Internetu i randek on-line takie spotkania mają sens?
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»