kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Profundal.plJeśli chcemy przeżyć razem niesamowitą przygodę i spróbować nowego rodzaju aktywności fizycznej, warto spróbować nurkowania. Wspólne eksplorowanie podwodnych przestrzeni staje się obecnie coraz popularniejszym elementem wyjazdów we dwoje. Wspólne przeżycie podwodnej przygody z pewnością może być powiewem świeżości dla związku.
 
 
© vgstudio - Fotolia.comZdarza się, że napięcie seksualne w związku wyraźnie opada. Zaczynamy się wtedy zastanawiać nad przyczyną takiej sytuacji. Jeśli chcemy przywrócić dawną temperaturę w związku, nie warto szukać ratunku w niebieskich tabletkach. Warto spróbować prostszych sposobów. Na początek pomyśleć o afrodyzjakach, które można "wkomponować" w romantyczną kolację we dwoje.
 
 
© Peter Atkins - Fotolia.comDla wielu kobiet najbliższy miesiąc nie będzie należał do najłatwiejszych. A wszystko za sprawą odbywających się właśnie mistrzostw świata w piłce nożnej. Zapewne wielu mężczyznom kochającym football udzieli się atmosfera obecna na stadionach. Jak przeżyć ten miesiąc bez piłki nożnej? Wystarczy zorganizować sobie mistrzostwa świata w odpoczywaniu.
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comAż 68 procent Polaków przyznaje, że jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. To niezły wynik, ale przecież nie o statystyki w naszym życiu intymnym chodzi. Dla wielu par problemem jest codzienne zmęczenie i nadmiar obowiązków oraz stres. Jak otworzyć się na potrzeby partnera i czerpać radość z seksu?
 
 
© Artem Furman - Fotolia.comPomimo dużej otwartości w naszych związkach, wielu z nas nadal wstydzi się rozmawiać otwarcie na temat seksu i swoich potrzeb. Dla prawie 4 mln par w naszym kraju problemem jest przedwczesny wytrysk, ale partnerzy nie wiedzą, jak o nim rozmawiać. Możliwe, że ich nastawienie zmieni nieco kampania „Nie tylko moment”, która zwraca uwagę na ten męski problem i jego konsekwencje dla związku.
 
 
© pressmaster - Fotolia.comPrawdopodobieństwo zaistnienia relacji seksualnej jest powodem, ale jakiego mężczyźni przyjaźnią się z kobietami - wynika z badań przeprowadzonych przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Sopocie. W perspektywie dłuższego związku, ale też i przyjaźni mężczyźni preferują nawiązywanie relacji z atrakcyjnymi kobietami.
 
 
fot. Kinga. elisabeth1Choć każdy dzień jest dobrą okazją do okazywania sobie czułości, to Dzień Zakochanych jest świętem wyjątkowym. Każda z nas spędzi go inaczej. Część wybierze kolacje przy świecach i romantyczne filmy. Nie każda z nas będzie mogła cieszyć się Walentynkami, zwłaszcza gdy mamy jeden problem - naburmuszony mężczyzna, który uważa, że to święto to zwykła fanaberia. Jak zmienić zdanie niektórych panów na temat Dnia Zakochanych?
 
 
© vgstudio - Fotolia.comJuż za kilka dni 14 lutego – święto zakochanych. Popularne Walentynki są dniem, w którym chcemy swojej drugiej połówce sprawić jakąś miłą niespodziankę. Ten dzień można spędzić na wiele sposobów, ale warunek jest – jeden powinien on być niecodzienny i niezapomniany. Jak w oryginalny sposób świętować dzień zakochanych?
 
 
© Aleksandar Todorovic - Fotolia.comJak przekonać swojego partnera do badań profilaktycznych? – to dylemat wielu kobiet, których partnerzy są po trzydziestce czy czterdziestce. Panowie są często przekonani, że kłopoty ze zdrowiem to problem, który ich nie dotyczy. Niestety to błąd – w tym wieku u mężczyzn wzrasta ryzyko wystąpienia chorób serca, miażdżycy, cukrzycy i zawału serca.
 
 
© mast3r - Fotolia.comW dobie zawierania znajomości przez Internet wielu wydaje się, że biuro matrymonialne staje się reliktem przeszłości. Kojarzy się z miejscem dla życiowych nieudaczników. Tymczasem budowanie związku w wirtualnej przestrzeni nie zawsze jednak wychodzi nam na dobre. Może spróbować innej formy poszukiwania partnera czy partnerki? Warto zatem obalić mity na temat funkcjonowania biur matrymonialnych.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»