kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Profundal.plJeśli chcemy przeżyć razem niesamowitą przygodę i spróbować nowego rodzaju aktywności fizycznej, warto spróbować nurkowania. Wspólne eksplorowanie podwodnych przestrzeni staje się obecnie coraz popularniejszym elementem wyjazdów we dwoje. Wspólne przeżycie podwodnej przygody z pewnością może być powiewem świeżości dla związku.
 
 
© vgstudio - Fotolia.comZdarza się, że napięcie seksualne w związku wyraźnie opada. Zaczynamy się wtedy zastanawiać nad przyczyną takiej sytuacji. Jeśli chcemy przywrócić dawną temperaturę w związku, nie warto szukać ratunku w niebieskich tabletkach. Warto spróbować prostszych sposobów. Na początek pomyśleć o afrodyzjakach, które można "wkomponować" w romantyczną kolację we dwoje.
 
 
© Peter Atkins - Fotolia.comDla wielu kobiet najbliższy miesiąc nie będzie należał do najłatwiejszych. A wszystko za sprawą odbywających się właśnie mistrzostw świata w piłce nożnej. Zapewne wielu mężczyznom kochającym football udzieli się atmosfera obecna na stadionach. Jak przeżyć ten miesiąc bez piłki nożnej? Wystarczy zorganizować sobie mistrzostwa świata w odpoczywaniu.
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comAż 68 procent Polaków przyznaje, że jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. To niezły wynik, ale przecież nie o statystyki w naszym życiu intymnym chodzi. Dla wielu par problemem jest codzienne zmęczenie i nadmiar obowiązków oraz stres. Jak otworzyć się na potrzeby partnera i czerpać radość z seksu?
 
 
© Artem Furman - Fotolia.comPomimo dużej otwartości w naszych związkach, wielu z nas nadal wstydzi się rozmawiać otwarcie na temat seksu i swoich potrzeb. Dla prawie 4 mln par w naszym kraju problemem jest przedwczesny wytrysk, ale partnerzy nie wiedzą, jak o nim rozmawiać. Możliwe, że ich nastawienie zmieni nieco kampania „Nie tylko moment”, która zwraca uwagę na ten męski problem i jego konsekwencje dla związku.
 
 
© pressmaster - Fotolia.comPrawdopodobieństwo zaistnienia relacji seksualnej jest powodem, ale jakiego mężczyźni przyjaźnią się z kobietami - wynika z badań przeprowadzonych przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Sopocie. W perspektywie dłuższego związku, ale też i przyjaźni mężczyźni preferują nawiązywanie relacji z atrakcyjnymi kobietami.
 
 
fot. Kinga. elisabeth1Choć każdy dzień jest dobrą okazją do okazywania sobie czułości, to Dzień Zakochanych jest świętem wyjątkowym. Każda z nas spędzi go inaczej. Część wybierze kolacje przy świecach i romantyczne filmy. Nie każda z nas będzie mogła cieszyć się Walentynkami, zwłaszcza gdy mamy jeden problem - naburmuszony mężczyzna, który uważa, że to święto to zwykła fanaberia. Jak zmienić zdanie niektórych panów na temat Dnia Zakochanych?
 
 
© vgstudio - Fotolia.comJuż za kilka dni 14 lutego – święto zakochanych. Popularne Walentynki są dniem, w którym chcemy swojej drugiej połówce sprawić jakąś miłą niespodziankę. Ten dzień można spędzić na wiele sposobów, ale warunek jest – jeden powinien on być niecodzienny i niezapomniany. Jak w oryginalny sposób świętować dzień zakochanych?
 
 
© Aleksandar Todorovic - Fotolia.comJak przekonać swojego partnera do badań profilaktycznych? – to dylemat wielu kobiet, których partnerzy są po trzydziestce czy czterdziestce. Panowie są często przekonani, że kłopoty ze zdrowiem to problem, który ich nie dotyczy. Niestety to błąd – w tym wieku u mężczyzn wzrasta ryzyko wystąpienia chorób serca, miażdżycy, cukrzycy i zawału serca.
 
 
© mast3r - Fotolia.comW dobie zawierania znajomości przez Internet wielu wydaje się, że biuro matrymonialne staje się reliktem przeszłości. Kojarzy się z miejscem dla życiowych nieudaczników. Tymczasem budowanie związku w wirtualnej przestrzeni nie zawsze jednak wychodzi nam na dobre. Może spróbować innej formy poszukiwania partnera czy partnerki? Warto zatem obalić mity na temat funkcjonowania biur matrymonialnych.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »