kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsBrad Pitt i Angelina Jolie ujawnili, że się zaręczyli. Menadżerka Brada Pitta, Cynthia Pett-Dante, potwierdziła to, na co liczyła prasa brukowa od początku związku pary.
 
 
© Gina Sanders - Fotolia.comSeksoholizm nie został jeszcze oficjalnie uznany za chorobę, jak alkoholizm czy narkomania, ale na szczęście nie znaczy to, że osoby uzależnione od seksu nie mogą liczyć na pomoc. W Polsce mamy już wiele ośrodków, które oferują terapię grupową przygotowaną specjalnie z myślą o seksoholikach.
 
 
© Igor Osypenko - Fotolia.comOna lubi pikniki w parku, on woli pójść na ryby. Ona wybiera komedię obyczajową, on chce obejrzeć dramat wojenny. Jakie są i z czego wynikają różnice między kobietami i mężczyznami? Im bliżej się im przyjrzymy, tym łatwiej i przyjemniej będzie nam się żyło ze sobą.
 
 
© George Dolgikh - Fotolia.comWiększość badanych postrzega seks w rozumieniu klasycznym, kochamy się raz lub kilka razy w tygodniu a najbardziej popularnym środkiem antykoncepcyjnym jest prezerwatywa - wynika z badania Global Sex Wellbeing Survey.
 
 
© MORO - Fotolia.comZaskoczymy cię - nie będzie to tekst o żadnych technikach miłosnych, o żadnych pozycjach seksualnych, ani o wyrafinowanych pocałunkach. Udane życie seksualne zależy od kilku kluczowych elementów, a niektórych z nich możesz nawet nie łączyć z seksem.
 
 
© helix - Fotolia.comNie tylko Mr Bean ma swojego ukochanego misia, z którym śpi w jednym łóżku. Możliwe, że robi ta również... Twój chłopak. Jeden na pięciu mężczyzn we śnie czule przytula się do pluszowego misia.
 
 
Za nami Walentynki – Święto Zakochanych. Stan zakochania jest bardzo przyjemny, kojarzy się z radością, “motylkami w brzuchu”, romantycznymi spacerami w blasku księżyca, wyznaniami miłości, spontanicznym seksem, ogólnie mówiąc: szczęściem. Badania dowodzą jednak, że taki stan utrzymuję się ok. 8-9 miesięcy. I co dalej?
 
 
fot. SWPSJak to możliwe, że zakochujemy się w osobach, których nigdy nie wiedzieliśmy, a które znamy jedynie za pośrednictwem internetu? Naśladując emotikonki stosowane w komunikatorach internetowych zyskujemy sympatię osoby z drugiej stronie ekranu – informują badacze z wrocławskiego wydziału SWPS.
 
 
Dawniej pukle włosów, dzisiaj fotografie ukochanej osoby – w romantycznej relacji nadajemy przedmiotom magiczną symbolikę. Badaczki z sopockiego wydziału SWPS wykazały, że gromadzenie ich może świadczyć o niezaspokojonej potrzebie bliskości.
 
 
fot. lambertz.com.plPowszechnie uważa się, że Walentynki to sztuczne i komercyjne święto, które, podobnie jak Haloween, jest przejawem postępującej amerykanizacji całej Europy. Na szczęście nie do końca jest to prawdą. Dzień zakochanych bowiem ma bardzo długą i udokumentowaną tradycję, a jego początków możemy doszukiwać się już w Starożytnym Rzymie.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »