kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsBrad Pitt i Angelina Jolie ujawnili, że się zaręczyli. Menadżerka Brada Pitta, Cynthia Pett-Dante, potwierdziła to, na co liczyła prasa brukowa od początku związku pary.
 
 
© Gina Sanders - Fotolia.comSeksoholizm nie został jeszcze oficjalnie uznany za chorobę, jak alkoholizm czy narkomania, ale na szczęście nie znaczy to, że osoby uzależnione od seksu nie mogą liczyć na pomoc. W Polsce mamy już wiele ośrodków, które oferują terapię grupową przygotowaną specjalnie z myślą o seksoholikach.
 
 
© Igor Osypenko - Fotolia.comOna lubi pikniki w parku, on woli pójść na ryby. Ona wybiera komedię obyczajową, on chce obejrzeć dramat wojenny. Jakie są i z czego wynikają różnice między kobietami i mężczyznami? Im bliżej się im przyjrzymy, tym łatwiej i przyjemniej będzie nam się żyło ze sobą.
 
 
© George Dolgikh - Fotolia.comWiększość badanych postrzega seks w rozumieniu klasycznym, kochamy się raz lub kilka razy w tygodniu a najbardziej popularnym środkiem antykoncepcyjnym jest prezerwatywa - wynika z badania Global Sex Wellbeing Survey.
 
 
© MORO - Fotolia.comZaskoczymy cię - nie będzie to tekst o żadnych technikach miłosnych, o żadnych pozycjach seksualnych, ani o wyrafinowanych pocałunkach. Udane życie seksualne zależy od kilku kluczowych elementów, a niektórych z nich możesz nawet nie łączyć z seksem.
 
 
© helix - Fotolia.comNie tylko Mr Bean ma swojego ukochanego misia, z którym śpi w jednym łóżku. Możliwe, że robi ta również... Twój chłopak. Jeden na pięciu mężczyzn we śnie czule przytula się do pluszowego misia.
 
 
Za nami Walentynki – Święto Zakochanych. Stan zakochania jest bardzo przyjemny, kojarzy się z radością, “motylkami w brzuchu”, romantycznymi spacerami w blasku księżyca, wyznaniami miłości, spontanicznym seksem, ogólnie mówiąc: szczęściem. Badania dowodzą jednak, że taki stan utrzymuję się ok. 8-9 miesięcy. I co dalej?
 
 
fot. SWPSJak to możliwe, że zakochujemy się w osobach, których nigdy nie wiedzieliśmy, a które znamy jedynie za pośrednictwem internetu? Naśladując emotikonki stosowane w komunikatorach internetowych zyskujemy sympatię osoby z drugiej stronie ekranu – informują badacze z wrocławskiego wydziału SWPS.
 
 
Dawniej pukle włosów, dzisiaj fotografie ukochanej osoby – w romantycznej relacji nadajemy przedmiotom magiczną symbolikę. Badaczki z sopockiego wydziału SWPS wykazały, że gromadzenie ich może świadczyć o niezaspokojonej potrzebie bliskości.
 
 
fot. lambertz.com.plPowszechnie uważa się, że Walentynki to sztuczne i komercyjne święto, które, podobnie jak Haloween, jest przejawem postępującej amerykanizacji całej Europy. Na szczęście nie do końca jest to prawdą. Dzień zakochanych bowiem ma bardzo długą i udokumentowaną tradycję, a jego początków możemy doszukiwać się już w Starożytnym Rzymie.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»