kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© WavebreakMediaMicro - Fotolia.comJedno z nich rozrzutne podczas gdy drugie chce oszczędzać – organizacja domowego budżetu nie jest sprawą prostą. Szczególnie, jeśli związek nie posiada statusu małżeństwa. Wtedy, przed świeżo upieczonymi współlokatorami staje widmo finansowego sporu o wspólne finanse. Jak udowadniają eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego okazuje się jednak, że wystarczy przestrzegać kilku zasad by skutecznie organizować wydatki i odzyskać kontrolę nad domowym budżetem.
 
 
© Andrey Kiselev - Fotolia.comDzięki badaniu Durex Global Sex Wellbeing Survey 2011 wiemy, które części świata radzą sobie najlepiej, a które najgorzej w rozgrywkach seksualnych.
 
 
© Kirill Kedrinski - Fotolia.comRozgrywki z cyklu „moje na wierzchu” przerabia w swoim związku prędzej czy później chyba każdy. Punktem zapalnym są zwykłe codzienne sytuacje. Są ich tysiące. Wyjazd na urlop, wizyta u teściów, wyprowadzenie psa, zakiszenie ogórków...
 
 
©  Irina Karlova - Fotolia.comUcieczka w pracę (37%) oraz unikanie seksu(32%) to główne sposoby maskowania zaburzeń seksualnych u mężczyzn. Ponad 1/5 panów uważa, że niemoc w sypialni może prowadzić do rozpadu związku - wynika z raportu „Zaburzenia seksualne u mężczyzn".
 
 
© Adam Borkowski - Fotolia.comCzęsto nie zwracamy na co dzień uwagi na fakt, że właściwe porozumiewanie się ułatwia nam życie i funkcjonowanie. Podczas komunikowania się przekazujemy, ale i odbieramy wiele sygnałów, z których nie zawsze zdajemy sobie sprawę. Czemu tak naprawdę służy rozmowa w codziennym życiu? Jakie potrzeby jest w stanie zaspokoić? Czy prawdą jest to, że większe znaczenie dla naszych kontaktów z innymi ludźmi ma to, w jaki sposób prowadzimy rozmowy, a mniej istotne to, co podczas nich mamy do powiedzenia?
 
 
© DURIS Guillaume - Fotolia.comWedług badań przeprowadzonych przez portal C-Date.pl, 67% respondentów przyznaje, że wypełnianie domowych obowiązków gwarantuje regularny seks. Czyżby wynikało to z zadowolenia, że nasz partner wspomaga nas w codziennych obowiązkach? A może z tego, że w czystych i posprzątanych pomieszczeniach po prostu miłosne tete-a-tete smakuje lepiej?
 
 
© Vojtech Vlk - Fotolia.comGdy się boimy, nasz lęk - poprzez zapach ciała - jest odczuwalny przez osoby znajdujące się w naszym towarzystwie... Dotyczy to w szczególności kobiet, które, czując męski strach, same zaczynają się bać.
 
 
© Berchtesgaden - Fotolia.comKonflikty w związkach są nieuniknione, ale według badań John’a Gottman’a w bliskich relacjach określona liczba konfliktów może być nawet zdrowa. Konflikty bowiem dają możliwość odkrycia podstawowych różnic i osiągnięcia większej intymności. Jakkolwiek, aby osiągnąć sukces, spór musi być umiejętnie przeprowadzony, co wymaga osiągnięcia pewnych umiejętności komunikacyjnych.
 
 
© pressmaster - Fotolia.comZ analizy badania Durex Sex Wellbeing Survey 2012, przeprowadzonej przez ekspertów wynika, że w Polsce niemal wszystko, co wiąże się z pożyciem intymnym wiąże się także ze wstydem.
 
 
© Kalim - Fotolia.comCzy kobiety zostawiają swoich partnerów samym sobie, gdy Ci oglądają mecz? Czy oglądają mecze piłkarskie, aby im się przypodobać? Dlaczego według nich mężczyźni oglądają piłkę nożną? Na te wszystkie pytania odpowiada badanie przeprowadzone na zlecenie firmy MasterCard.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »