kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ponad połowa badanych internautów przyznaje się do zawierania wirtualnych znajomości i poznania ciekawych osób w sieci - wynika z badania przepowadzonego przez UPC Polska. Internet stwarza nieograniczone możliwości w nawiązywaniu relacji międzyludzkich i zdecydowanie ułatwia zawieranie nowych znajomości. Doceniają to szczególnie osoby nieśmiałe, które gorzej radzą sobie z bezpośrednią formą kontaktu z ludźmi.
 
 
Pomysł na wyjątkowe walentynki wcale nie musi rujnować kieszeni zakochanych par. Dzięki tanim liniom lotniczym i niedrogim hotelom pięciodniowa wycieczka do Włoch – kraju Romea i Julii – kosztuje ok. 800 zł – wynika z analizy Tripsta.pl. Natomiast za ekskluzywną kolację lub relaksujący masaż w SPA można zapłacić połowę mniej, korzystając z zakupów w serwisach grupowych.
 
 
Sinéad O'Connor, która niedawno wyszła za mąż i już dwukrotnie postanowiła się rozwieść, zamierza definitywnie zakończyć związek i odłożyć sprawy sercowe na bok.
 
 
Aż 68% Polaków jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego, a tylko 9% niezadowolonych. Co ciekawe kobiety i mężczyźni udzielali bardzo zbliżonych odpowiedzi na to pytanie - wynika z badania Zbigniewa Izdebskiego i Polpharmy "Seksualność Polaków 2011".
 
 
fot. Lady-CompJeżeli wyjątkowo drażni cię partner i miewasz katastroficzne wizje dotyczące końca waszego związku – zanim wybuchnie awantura, sprawdź czy to nie nadchodząca miesiączka odpowiada za twoją drażliwość. Kobietą rządzą hormony – to powszechne przekonanie wcale nie jest dalekie od prawdy. Nasze zmienne nastroje, płaczliwość, promienna cera, a nawet zapach – zależne są od kobiecego cyklu. Dlaczego jednego dnia czujemy się piękne, a innego – z trwogą mijamy lustro? W jaki sposób cykl menstruacyjny wpływa na nasze samopoczucie?
 
 
Dla większości Polek (57%) życie seksualne jest bardzo ważne. Tak duże znaczenie tej sfery wynika przede wszystkim z roli więziotwórczej. Na pierwszym miejscu w hierarchii znaczenia, jakie ma dla nich seks znajduje się bliskość i czułość partnerów. Hedonistyczny aspekt - przyjemność znajduje się dopiero na miejscu trzecim. Seksualność jest więc tak ważną część życia bo dotyczy jednocześnie ciała i mózgu, zmysłów i uczuć.
 
 
fot. Feromony.plLudzkie łzy, pozornie postrzegane jedynie, jako wyraz emocji, zawierają substancje obniżające poziom atrakcyjności seksualnej, pobudzenia oraz poziomu testosteronu u mężczyzn. Prowadzone dotychczas wyłącznie na myszach badania wykazały, że łzy tych gryzoni zawierają sygnały chemiczne lub feromony, wywołujące agresję u myszy płci męskiej, natomiast u myszy płci żeńskiej – przyspieszenie dojrzewania. Okazuje się, że łzy ludzkie, poza rolą wyrażania emocji, wywołują również określone reakcje „behawioralne”.
 
 
fot. www.osrodekpolana.plJeśli chcesz naprawdę pomóc alkoholikowi, to musisz zrozumieć jedną naprawdę ważną rzecz, że w tym momencie to Ty masz problem, a nie on. Oczywiście mówimy tu o subiektywnym poczuciu, że problem istnieje. Ty czujesz wyraźnie, jak bardzo picie komplikuje całe wasze życie, podczas gdy on może mieć tylko mgliste przeczucie że coś się wymyka spod kontroli.
 
 
Amanda Seyfried fot. Warner Bros Entertainment PolskaAmanda Seyfried szuka chłopaka wśród zwykłych śmiertelników. Po ostatnim romansie z Ryanem Phillippe aktorka doszła do wniosku, że woli związać się z kimś, kto nie jest znany w show-biznesie.
 
 
20 procent naszego społeczeństwa to single – wynika z najnowszego raportu TNS Pentor. Badanie to potwierdza, jak sporą, a zarazem silną grupę konsumentów stanowią samotni i coraz bardziej zamożni Polacy.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »